به آژانس همکاریهای اقتصادی برزیل و ایران خوش آمدید
     

نمایش انیمیشن «آنتراکت» در جشنواره «انیماموندی» برزیل

نمایش انیمیشن «آنتراکت» در جشنواره «انیماموندی» برزیل

انیمیشن کوتاه «آنتراکت» محصول سازمان سینمایی حوزه هنری در جشنواره‌ «انیماموندی» برزیل به نمایش در می‌آید.

به گزارش خبرگزاری  به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، انیمیشن کوتاه «آنتراکت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان محصول سازمان سینمایی حوزه هنری در بیست و چهارمین دوره جشنواره‌ «انیماموندی» کشور برزیل نمایش داده می‌شود.

این جشنواره که از سال ۱۹۹۳ به صورت سالانه برگزار می‌شود برای تقویت انیمیشن در برزیل راه‌اندازی شده ‌است و هر سال شرکت‌کنندگان زیادی از سراسر دنیا در آن حضور می‌یابند. بخش‌های مختلف جشنواره شامل فیلم کوتاه، فیلم بلند، فیلم کوتاه کودکان، انیمیشن بلند و انیمیشن‌های ساخته شده توسط کودکان است.

«آنتراکت» برگرفته از «Entract» کلمه‌ای فرانسوی و به معنای حدفاصل بین ۲ پرده موسیقی است. فیلم نیز در فاصله بین ۲ قطعه موسیقی روایت می شود. ایده «آنتراکت» داستان تک تیراندازی اسراییلی است که در جریان جنگ ۲۰۱۴ غزه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود ادعا کرد در یک روز توانسته ۱۳ کودک فلسطینی را هدف قرار دهد.

عوامل انیمیشن کوتاه «آنتراکت» عبارتند از نویسنده و کارگردان: محمدرضا خردمندان، کارگردان فنی و هنری: بهزاد رجبی پور، مدیر تولید: علیرضا رنجبر شورابی، مدل سازی شخصیت: محمدعلی شاکری، حسین عظیمی، مدلسازی محیطی سه بعدی: سعید خالقی، امید نژادنیک، توحید توانا، انیماتور: اعظم مهدی زاده، طراحی استوری بورد: میثم برزا، رندر و شیدینگ: علیرضا رنجبر شورابی، امید نژادنیک، سعید خالقی، کامپوزیت: محمد افشانی، کانسپت: مجتبی نادرلو، طراحی صدا و میکس: علیرضا علویان، موسیقی: حامد ثابت، تدوین: ابوذر حیدری، تهیه کننده: محمدرضا شفاه، محصول: باشگاه فیلم سوره حوزه هنری.

بیست و چهارمین جشنواره‌ «انیماموندی» از ۲۳ تیر تا ۱ مرداد در شهر ریودوژانیرو و از ۴ تا ۸ مرداد در شهر سائوپولو کشور برزیل برگزار می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.