به آژانس همکاریهای اقتصادی برزیل و ایران خوش آمدید
     

موشکی که به عربستان اصابت کرد برای ایلات بود.

موشکی که به عربستان اصابت کرد برای ایلات بود.

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن بیان کرد که موشکی که اخیراً عربستان را هدف قرار داد در واقع برای حمله به منطقه ایلات در اراضی اشغالی در نظر گرفته شده بود.

 «عبدالوهاب المحبشی» عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن گفت که موشکی که اخیراً تأسیسات نفتی آرامکو در عربستان را هدف قرار داد در واقع برای هدف قرار دادن منطقه ایلات در اراضی اشغالی اختصاص یافته بود.

وی ادامه داد: موشکی که جده را هدف گرفت، ارتقا خواهد یافت تا بُرد آن به بندر ایلات برسد.

المحبشی در خصوص حمایت از آرمان فلسطین گفت: همه ملت‌های منطقه باید در کنار مردم یمن و فلسطین در برابر تجاوز بایستند.

«یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن روز گذشته اعلام کرد که نیروهای مقاومت این کشور موفق شدند یک عملیات موشکی از نوع «قدس ۲» علیه پالایشگاه نفتی آرامکو عربستان انجام دهند.

وی ادامه داد: یگان موشکی ارتش یمن موفق شد با موشک بالدار «قدس ۲» ایستگاه توزیع تأسیسات نفتی آرامکو در عربستان سعودی را هدف بگیرد.

سخنگوی ائتلاف سعودی نیز حمله موشکی نیروهای انصارالله یمن به مرکز توزیع فرآورده های نفتی در شهر جده عربستان را تأیید کرد.

خبرگزاری رسمی سعودی (SPA) روز دوشنبه با استناد به گفته‌های سخنگوی ائتلاف سعودی اصابت موشک نیروهای انصار الله یمن به یک مخزن سوخت در مرکز توزیع فرآورده‌های نفتی در شهر جده عربستان را تأیید کرد.

این عملیات موشکی موفقیت آمیز نیروهای مقاومت یمن در راستای مقابله با تجاوزات ائتلاف سعودی علیه این کشور و محاصره آن صورت می گیرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.