به آژانس همکاریهای اقتصادی برزیل و ایران خوش آمدید
     

عصبانیت شدید مسی از داور بازی برزیل و ارژانتین

عصبانیت شدید مسی از داور بازی برزیل و ارژانتین

لیونل مسی بعد از شکست ۲-۰ آرژانتین از برزیل در نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا، با انتقاد بسیار تند از داور بازی، او را به جانبداری از برزیلی‌ها متهم کرد.

بعد از آنکه برزیل موفق شد در اولین بازی مرحله نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ لیونل مسی و یارانش ( تیم‌ملی آرژانتین ) را با نتیجه ۲-۰ شکست داده و از دور رقابتها حذف کند، لیونل مسی، ستاره بزرگ آلبی‌سلسته در پایان بازی درحالیکه به شدت عصبانی به نظر می‌رسید برای توصیف داوری مسابقه از صفت مزخرف استفاده کرد و داور بازی را به جانبداری از برزیلی‌ها متهم کرد.

مسی از مصاحبه بعد از بازی خود برای انتقاد از تصمیم داور برای پنالتی اعلام نکردن خطایی که کمی قبل از گل فیرمینو در دقیقه ۷۱ روی سرخیو آگوئرو انجام شده بود، استفاده کرد.

مسی به خبرنگاران گفت:
آنها از ما بهتر نبودند. برزیلی‌ها خیلی زود به گل رسیدند و گل دوم‌شان هم بعد از آن زده شد که پنالتی‌ای که روی آگوئرو مرتکب شده بودند را به نفع ما نگرفتند.

داور مسابقه تا قبل از آن خیلی مزخرف داوری کرده بود و تا جایی که توانسته بود به همه کارت زرد داده بود ولی در آن صحنه حتی به خودشان زحمت بررسی VAR را ندادند. واقعا خیلی جالب است.

مسی در ادامه گفت:
” این شکل داوری کردن در طول مسابقه بارها و بارها تکرار شد. به محض اینکه برخوردی اتفاق می‌افتاد به سود برزیل سوت زده می‌شد و این داوری مزخرف باعث شد حواس ما از بازی پرت شود.ما هیچ بهانه‌ای برای شکست نداریم ولی باید این بازی بررسی و تحلیل شود. امیدوارم کانمبول، کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی در این باره کاری انجام بدهد”.” به نظر من، ما امروز خیلی خوب بازی کردیم. تلاش زیادی به خرج دادیم و برزیلی‌ها نسبت به ما برتری نداشتند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.