به آژانس همکاریهای اقتصادی برزیل و ایران خوش آمدید
     

رودريگو دي آزردو سانتوس سفير برزيل:مي دانم آبادان برزيله!

رودريگو دي آزردو سانتوس سفير برزيل:مي دانم آبادان برزيله!

رودريگو دي آزردو سانتوس سفير برزيل:مي دانم آبادان برزيله!

Image result for ‫مي دانم آبادان برزيله!‬‎

Image result for ‫مي دانم آبادان برزيله!‬‎

رودريگو دي آزردو سانتوس سفير برزيل در تهران در محل فدراسيون فوتبال با مهدي تاج رئيس فدراسيون فوتبال ديدار کرد. به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال، سانتوس در ابتدا گفت: حجم مبادلات تجاري دو کشور به حدود ۲٫۵ ميليارد دلار رسيده و از نظر سياسي هم خط فکري نزديک به هم و مشترک داريم؛ درچنين شرايطي مي توان به تقويت روابط ورزشي دو کشور فکر کرد. من کمتر از يک سال است که به ايران آمده ام و در اين مدت مديران رده بالاي ۳ وزارتخانه ما براي عقد قراردادهاي مختلف به ايران آمده اند. من تمايل دارم که تيم هاي مختلف ورزش اول دو کشور يعني فوتبال، ارتباط بيشتري با هم داشته باشند. شما در فوتسال و فوتبال ساحلي به سطحي ممتاز رسيده ايد. »

سفير برزيل در تهران سپس به دليل حضورش در فدراسيون فوتبال اشاره کرد: موضوع اصلي حضور من در فدراسيون، دعوت تيم ملي برزيل به ايران است. مي دانم اين کار بسيار سخت است؛ اما من رابطهاي بسيار خوب با فدراسيون فوتبال برزيل و دبيرکل فدراسيون کشورم دارم و اميدوارم در جلسه هفته آينده با مديران فدراسيون فوتبال برزيل، بتوانم آنها را راضي کنم. 

البته پيدا کردن يک جاي خالي در تقويم فشرده تيم ملي برزيل هم کاري دشوار است. دقيقا نمي دانم هزينه هاي اين بازي چقدر است؛ اما اميدوارم شرکت ها و بانک هاي ايراني بتوانند در کنار هم اسپانسر اين بازي بزرگ شوند. البته قبل از بازي دو تيم ملي، بايد يک تيم باشگاهي برزيل به ايران بيايد تا ايرادهاي انجام بازي اصلي در جريان اين بازي باشگاهي شناخته و مرتفع شود.

سانتوس در پايان گفت: مي دانم آبادان چه اتمسفري دارد و مردم آن چقدر به برزيل علاقه دارند. خيلي دوست دارم يک روز به آنجا بروم و يک بازي صنعت نفت را از نزديک ببينم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.