به آژانس همکاریهای اقتصادی برزیل و ایران خوش آمدید
     

دبیر: برخلاف رسول خادم وارد کارهای ریز هم خواهم شد/ بنا و محمدی را قبول دارم

دبیر: برخلاف رسول خادم وارد کارهای ریز هم خواهم شد/ بنا و محمدی را قبول دارم

رییس فدراسیون کشتی با بیان اینکه در ریز همه امور فدراسیون ورود خواهد کرد، گفت: کسانی که واقعا کار کنند در خدمت‌شان خواهم بود.
علیرضا دبیر در مراسم معارفه اش طی سخنانی اظهار کرد: بعد از ۱۵ سال به فدراسیون آمدم که این اتفاق خیلی بدی است. دیشب هم به عباس جدیدی گفتم به فدراسیون بیا تا بقیه هم بیایند. من آمدم که این چیزها نباشد و درب فدراسیون به روی همه باز است.
وی افزود: خواهش می‌کنم هر کدام از دوستان که گزارش کار را می دهند پشت سر قبلی‌ها حرف نزند. من همه چیز را می‌دانم و حتی می‌دانم چه کسانی در فضای مجازی ادمین بودند و علیه من نوشتند و من را تخریب کردند. حتی کسانی که ضد من و مادرم نوشتند، حتی از یک نفر از آنها شکایت کرده‌ام و بزودی بررسی می‌شود. شاید این فرد به درد کار فنی هم بخورند اما او را به دادگاه می‌کشانم.
رییس فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: با صراحت می‌گویم کسی با ما کار کند در خدمتش هستیم. ما چیز پنهانی نداریم. هر کسی خالصانه کار کند در خدمتش هستیم. ما نیامدیم غیبت کسی را بکنیم یا بد کس دیگری را بگوییم. کادر فنی محکم کارش را ادامه بدهد. غلام محمدی و بنا را قبول دارم و ان‌شاءالله در جهانی به موفقیت برسند.
دبیر در ادامه با اشاره به مدیریت رسول خادم گفت: فرقی که با رسول خادم دارم این است که وارد ریز کارها می‌شوم. دوستانی که با من صادقانه کار کنند در خدمت‌شان هستم. از غیبت کردن اصلا خوشم نمی‌آید و واقعا ناراحت می‌شوم. خواهش می‌کنم دوستان پشت دیگران پیش من حرف نزنند. دوره گذشته تمام شد و فقط باید کار کنیم. رسول خادم حتما زحمت زیادی کشید اما انرژی او در ۲ یا ۳ جا صرف شد و قطعا اگر فقط در مدیریت یا حوزه فنی بود موفق‌تر می‌شد. او جزو ۴ قهرمان بزرگ ماست و افتخازات زیادی را برای ورزش کشور به ارمغان آورده است. چند سال در اردوهای تیم ملی و شورای شهر در خدمت او بودم و از او بخاطر زحماتش تشکر می‌کنم.
وی افزود: از بنی‌تمیم هم تشکر می‌کنم که زحمت زیادی کشید. بنی تمیم یک مدیر ورزشی است و امیدوارم به حال خود رها نشود. از وزارت ورزش میخوام از این نیروهای سلامت و ورزشی استفاده کند.
وی با تشکر از نعمتی گفت: ابتدا حرف‌هایی مطرح شد که وی آمده بماند. تا جایی که من خودم فکر کردم نکند آمده بماند اما، کار ارزشمند او در برگزاری انتخابات ثبت شد. اول گفتند او سیاسی است و برخی صحبت ها مطرح شد در حالی که او هم در کشتی بوده است. حتی من را هم گفتند آدم سیاسی در حالی که باید افتخار کنیم امثال رسول و امیر خادم و عباس جدیدی از جامعه کشتی وارد سیاست شدند و حاضرند به کشتی هم خدمت کنند.
رییس فدراسیون کشتی با تاکید بر لزوم اتحاد و همدلی در کشتی گفت: کشتی چند بال دارد، مربی، وزارت ورزش و کمیته و … بال های کشتی هستند. اختلافاتی که در چند سال گذشته بین وزارت و فدراسیون بود را دیدیم. تعارف که نداریم بالاخره وقتی تیم می‌بازد، وزیر باید برود پاسخگو باشد و او هم باید از فدراسیونش جواب هم بگیرد وگرنه وزارت و کمیته هزار و یک جور می‌توانند جلوی کار را بگیرند. از دوستان می‌خواهم ما را کمک کنند. همین که وزیر قول داد امروز به تمرین تیم های ملی بیاید نشان دهنده این است می‌خواهد به کشتی کمک کند.
وی افزود: خیلی از دوستان ۱۴ یا ۱۵ سال در فدراسیون هستند و حالا افراد دیگری آمدند خب شما بروید یا اصلا بمانید. این “من” ها کار را خراب می‌کند. خیلی حرف‌ها زده شد که دبیر آمده کشتی بانوان را تعطیل کند یا این و آن را بردارد اما همه دوستان حتی در کشتی بانوان با قدرت کار کنند.
دبیر ادامه داد: اهل مسافرت رفتن نیستم و نه می‌خواهم مربی شوم. همه‌اش در فدراسیون هستم، آن‌قدر که از من خسته می‌شوید. بعد از انتخابم ۳ هیات کشتی به من استعفای کتبی دادند که به آن‌ها زنگ زدم، گفتم صدای پاره شدن استعفای‌تان را می‌شنوید؟ از آنها خواستم محکم به کارشان ادامه دهند. از همه دوستان و کسانی که امروز تشریف آوردند تشکر می‌کنم کار برای خدا باشد خوب است. اگر می‌خواهند کار کنند که من ببینم این کار را نکنند. فقط کار کار کار.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.