به آژانس همکاریهای اقتصادی برزیل و ایران خوش آمدید
     

خدمات بازرگانی

 امروزه کار مبادله و امور مربوط به داد و ستد کالاها و خدمات، همزمان با افزایش و تنوع نیازهای جامعه، بسیار پیچیده تر از گذشته شده است و دامنه وسیعی از فعالیت ها را در بر گرفته است.

آژانس همکاریهای اقتصادی برزیل و ایران با فراهم کردن خدمات بازرگانی برای تجارو سرمایه گذاران ایرانی و برزیلی قصد دارد این دامنه وسیع از خدمات امور بازرگانی را پوشش دهد.

آژانس همکاری های اقتصادی برزیل و ایران این آمادگی را دارد با داشتن سابقه ۱۵ ساله و داشتن کارشناسان خبره بومی برزیل  نسبت به ایجاد بستر لازم و مناسب و همچنین قانونمند نسبت به بازاریابی کالاهای ایران در آن کشور اقدام و همچنین در همین راستا اطلاعات اولیه مورد نیاز تولید کننده را در اختیار شما قرار دهد . شما با هماهنگی این آژانس با خیالی آسوده در چهارچوب مقررات میتوانید با ورود به بازار اقتصای آن کشور بهره مند شوید .

از جمله خدماتی که این آژانس ارائه می کند:

۱ – پیدا کردن شرکت های معتبر برای فروش کالاها

۲ – واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز

۳ – ثبت سفارش کالا

۴ – دریافت مجوز کالاهایی که مشمول مجوز هستند

۵ – حمل کالا

۶ – ترخیص کالا

۷ – حواله جات بانکی 

۸- خدمات بازرسی کالا

۹ – ثبت شرکت در کوتاهترین مدت در برزیل (مخصوص تجار ایرانی)

۱۰- ثبت شرکت در کوتاهترین مدت در ایران(مخصوص تجار برزیلی)

۱۱ – اخذ ویزای تجاری   :

         اخذ ویزای برزیل (مخصوص تجار ایرانی) 

         اخذ ویزای  ایران (مخصوص تجار برزیلی) 

 

انواع خدمات بازرگانی
  1. خدمات بازرگانی به تولیدکننده

تولیدکنندگان کالا و خدمات برای تولید کالا و یا عرضه خدمت نیازمند به مواد و وسایلی هستند تا بوسیله آنها بتوانند محصول خود را ساخته و عرضه کنند. این موارد شامل خریدن ماشینها، مواد اولیه، ابزار، قطعات و … است که در حوزه شناسایی منابع، تامین، تجهیز و تدارک مواد و وسایل در پوشش خدمات بازرگانی به تولیدکننده عرضه می شود.

از سوی دیگر رساندن کالا و خدمات به مصرف کنندگان نیز ازجمله فعالیت هایی است که روند خدمات بازرگانی، برای تولیدکننده انجام می دهد و نگرانیهای وی را برای رساندن محصول به مصرف کننده برطرف می سازد.

۲٫     خدمات بازرگانی به مصرف کننده

خدمات بازرگانی با شناسایی نیازها و سلیقه های مشتری، تلاش می کند تا کالا و خدمات تولید شده، متناسب با رفع نیاز و در جهت کسب رضایت مشتری، تهیه و عرضه شود.

در این راه با برنامه هایی که تدوین می کند می تواند با شناسایی استعدادهای مشتری، زمان پرداخت بهای کالا و یا خدمت را متناسب با توانایی های وی تنظیم کند.

۳٫     خدمات بازرگانی به اقتصاد کشور

فعالیتهای بازرگانی در خدمت اجرای سیاستها و روش هایی است که اقتصاد هر کشوری برای خود بوجود می آورد.

مثلا چنانچه به دلایلی در یک کشور، ضرورت به این باشد که ورود کالای مشخصی به کشور ممنوع شود، بازرگانی با اجرای این سیاست موجب تقویت تصمیم گیریهای اقتصادی کشور می شود.

چنانچه صادرات کالایی در اولویت سیاستهای کشور باشد، بازرگانی از طریق اجرای این سیاست، در خدمت تقویت بنیه اقتصادی کشور قرار خواهد گرفت. از سوی دیگر خدمات بازرگانی با تنظیم فاصله زمانی و مکانی بین تولیدکننده و مصرف کننده می تواند گردش کالاها را در اقتصاد کشور به نظم آورد و موجب مطلوب شدن اداره امور اقتصادی مردم یک کشور گردد.

ضمنا از طریق فعالیت های بازرگانی در سطح اقتصاد کشور، تقسیم کار بوجود می آید و هر تولیدکننده کالا و خدمات، به تولید کالای ویژه ای اشتغال می یابد. این امر باعث می شود که توانایی های فردی در کسب مهارتها بیشتر شود و در نتیجه افزایش کارایی تولید و در نهایت، تولید ملی کشور افزایش یابد.