به آژانس همکاریهای اقتصادی برزیل و ایران خوش آمدید
     

جنرال موتورز در برزیل سرمایه‌گذاری می‌کند

جنرال موتورز در برزیل سرمایه‌گذاری می‌کند

شرکت خودروسازی جنرال موتورز اعلام کرده که قصد دارد بین سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۴ میلادی بالغ بر دو میلیارد دلار در برزیل سرمایه گذاری کند.

به گزارش ایسنا، از آنجایی که جنرال‌موتورز در ماه‌های اخیر اقدام به تعطیلی یکی از بزرگترین و فعال‌ترین کارخانه‌های خود در انتاریوی کانادا کرد، به نظر می‌رسد که قصد داشته است سرمایه گذاری‌های خود را از کانادا به کشورهای دیگری در قاره آمریکا منتقل کند تا علاوه بر صرف هزینه‌های عملیاتی کمتر، به سودآوری و درآمدزایی بیشتری دست یابد.

بر اساس گزارش رویترز، جنرال‌موتورز که یک شرکت خودروسازی آمریکایی بزرگ در جهان به شمار می‌رود، روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است که از بین سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۴ میلادی قصد دارد در کشور برزیل ۲.۷۳ میلیارد دلار سرمایه گذاری کند.

کارلوس زارلنگا، مدیر ارشد اجرایی جنرال‌موتورز در بلوک تجاری مرکوسوار، در بیانیه خود خاطرنشان کرده است که ما قصد داریم به منظور حفظ سرمایه داران و رشد صنعتی و تجاری در سال‌های آتی به گسترش و توسعه زیرساخت‌های صنعت خودروسازی خود در کشورهای دیگر بپردازیم و بدین منظور برزیل را که یکی از کشورهای کلیدی و مهم تجاری در منطقه آمریکای لاتین به شمار می‌رود، انتخاب کرده‌ایم.

وی در ادامه سخنانش افزود: ما برای توسعه زیرساخت‌های صنعت خودروسازی خود در برزیل برنامه کامل و جامعی را طرح‌ریزی کرده‌ایم که ادامه همان سرمایه گذاری ۱۳ میلیارد رئال برزیل در مابین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ میلادی است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.